שינוי מקרקע חקלאית למתקן סולארי: המדינה מתקדמת וזו ההזדמנות שלך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
כדי לבצע שינוי מקרקע חקלאית למתקן סולארי, יש צורך במקצוענים שילוו אתכם לאורך כל ההליך הבירוקרטי
שינוי מקרקע חקלאית למתקן סולארי

תוכן עניינים

המדינה נמצאת במספר צמתי דרכים, ונראה שיש שתי מגמות שהולכות וחוברות יחד – תחום החקלאות והאנרגיה הסולארית.

מצד אחד, ישנם מאבקים רבים בנוגע לפתיחת שוק החקלאות לייבוא תוצרת חקלאית ממדינות זרות, ומצד שני יש דרישה הולכת וגוברת להציב עוד ועוד מתקנים לייצור אנרגיה סולארית בשטחים חקלאיים.

לאט לאט נראה שהמדינה הולכת לכיוון של הקמת יותר ויותר מערכות סולאריות לייצור אנרגיה גם בשטחים חקלאיים, ואף בוחנת כיצד לאפשר גידולים חקלאיים לצד מערכות סולאריות.

שינוי מקרקע חקלאית למתקן סולארי

למרות הרצון הטוב והכיוון החיובי אליו צועדת המדינה, גם תחום הקמת המערכות הסולאריות סובל מבירוקרטיה משמעותית, ולכן אם ישנו שטח חקלאי שבו יש רצון להקים מערכת סולארית, חשוב לפעול לשינוי הייעוד של הקרקע: שינוי מקרקע חקלאית למתקן סולארי.

למעשה, כאשר ניגשים למהלך כזה, חשוב מאוד להיעזר במומחים שעוסקים בתחום הזה גם מהבחינה הטכנית וגם מהבחינה הבירוקרטית\רגולטורית.

אף אחד לא רוצה לגלות שהוא ביצע עבירות בנייה לאחר שכבר הקים את המערכת הסולארית. לכן, כאשר מדובר על שינוי מקרקע חקלאית למתקן סולארי, חשוב להיעזר באנשי מקצוע שמבינים בתחום הזה.

הקמת חווה סולארית על קרקע חקלאית

להקמה של חווה סולארית על קרקע חקלאית יש יתרונות רבים, שהראשון בהם הוא השטח הנרחב והאפשרות לייצר כמות משמעותית של אנרגיה, שיכולה להפוך להכנסה משמעותית מבחינה פיננסית.

יחד עם זאת, למדינה חשוב לשמור גם על קרקעות חקלאיות שמשמשות לגידול מזון, ולכן יש צורך לבצע את ההליכים הבירוקרטיים צעד אחר צעד באמצעות ליווי של מומחים.

אם אתם רוצים לבדוק אפשרות של שינוי מקרקע חקלאית למתקן סולארי, אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים והנציגים שלנו יחזרו אליכם כדי לקדם את המיזם הזה בדרך הנכונה, החוקית והמהירה.

המומחים של סולאריקס כאן בשבילכם!

קבלו הצעת מחיר

מאמרים נוספים

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר