אנרגיה סולארית לבית: הדרך החכמה להגן על הסביבה ולהרוויח כסף

אנרגיה סולארית לבית היא הדרך שלכם לשלב בין הגנה על הסביבה לבין חיסכון כספי ואף הכנסה פסיבית. כל הפרטים במאמר הזה
אנרגיה סולארית לבית

תוכן עניינים

אנרגיה סולארית לבית היא הדרך שלכם לשלב בין הגנה על הסביבה לבין חיסכון כספי ואף הכנסה פסיבית.

יותר ויותר אנשים בארץ ובעולם מבינים שאנרגיה סולארית לבית טומנת בחובה יתרונות משמעותיים – ובוחרים להתקין מערכת סולארית על גג הבית.

אם הגעת לכאן, אנחנו יכולים להניח שגם אתה שוקל את האפשרות להתקין מערכת סולארית לבית. לכן במאמר הזה נדון קצת ביתרונות הרבים שיש למערכת אנרגיה סולארית לבית.

אנרגיה סולארית לבית למען הסביבה

הצורך להגן על הסביבה אינו חדש. מאז המהפכה התעשייתית, האדם גורם לזיהום סביבתי מסיבי. אחת התעשיות המזהמות ביותר היא תעשיית האנרגיה.

מצד אחד, בלי ייצור של אנרגיה העולם שלנו היה נראה אחרת לגמרי – דמיינו כיצד הבית שלכם היה נראה בלי מכשירי חשמל, בלי תאורה ובלי יכולת להטעין את הסמרטפון.

מערכת לייצור אנרגיה סולארית לבית מאפשרת לך ליהנות מכל היתרונות של מכשירי החשמל האלה תוך צמצום הפגיעה בסביבה.

מערכת סולארית שמותקנת על גג הבית מסוגלת לייצר חשמל בלי שימוש במשאבים מתכלים כגון נפט, פחם או מזוט ובלי פליטה של חומרים מזהמים לאוויר שאנו נושמים.

הדרך הסביבתית ליהנות מהכנסה פסיבית

בנוסף להגנה על הסביבה, שאין ספק כי מדובר ביתרון משמעותי וחיוני, ישנו יתרון נוסף למערכות אנרגיה סולארית לבית שאסור להתעלם ממנו.

כאשר מותקנת מערכת סולארית על גג הבית שלך, הגג שלך יכול לייצר מספיק חשמל לאספקה השוטפת של כל הצרכים שלך בבית.

המשמעות היא שחשבון החשמל שלך צפוי להצטמצם בצורה ניכרת, ואפילו להיעלם לחלוטין. הרי כאשר יש לך מערכת אנרגיה סולארית לבית שמייצרת חשמל בעצמה – אין צורך לרכוש חשמל מרשות החשמל הארצית.

יחד עם זאת, מעבר לחיסכון האדיר בחשבון החשמל, הרי שמערכת סולארית על גג הבית יכולה גם לייצר לך הכנסה פסיבית חודשית בלי שום מאמץ מצדך!

ברוב המקרים, מערכת סולארית שמותקנת על גג הבית מסוגלת לייצר יותר חשמל מאשר הדרישה לצריכה ביתית.

במקרה כזה, המשמעות היא שהגג מייצר יותר חשמל ממה שאתה צריך, ולכן ניתן למכור את עודפי החשמל האלה.

במסגרת מכירה של עודפי חשמל, תוכל לקדם תשלום מרשות החשמל. מדובר בהכנסה פסיבית לכל דבר, מכיוון שלמעשה השמש מייצרת עבורך הכנסה!

כשמדובר במדינה חמה ומלאת שמש כמו ישראל, אין ספק שמדובר בהכנסה יפה. לכן, כאשר מחשבים תוכן כמה זמן מערכת סולארית יכולה להחזיר את ההשקעה שלה, אסור לשכוח להכניס לחישוב גם את ההכנסה שמערכת כזאת תייצר לך, יחד עם החיסכון בהוצאות החשמל.

אסור לשכוח את הבטיחות

המון אנשים חושבים שהתקנה של מערכות סולאריות על גג הבית עלולות לגרום לסיכון כלשהו, מבחינה בטיחותית או מבחינה בריאותית.

האמת היא שמערכת שמותקנת על פי הנהלים והכללים הדרושים בישראל לא מהווה כל סכנה. התקנים הישראלים מחמירים ודורשים הרחקה של ממיר המתח מחדרי השינה הרבה יותר מהדרוש.

לכן, אם רצית להתקין מערכת אנרגיה סולארית לבית אבל חששת מההשלכות הבטיחותיות או הבריאותיות – הסר דאגה מלבך. המערכות האלה בטוחות לחלוטין לשימוש, ויש כבר אלפי משפחות בישראל שנהנות מכל היתרונות של מערכות סולאריות שמותקנות על גגות הבתים שלהן.

אנחנו ב-SolariX מתמחים בהתקנה של מערכות אנרגיה סולאריות לבית, ונשמח לענות על כל השאלות שנותרו לך.

אנחנו מזמינים אותך למלא את טופס יצירת הקשר כאן באתר ונציגים שלנו ישמחו ליצור איתך קשר בהקדם. במהלך השיחה נוכל להעריך פחות או יותר מה תהיה עלות ההתקנה של המערכת על גג הבית שלך, וכמה חשמל והכנסות היא תוכל לייצר לך.

קבלו הצעת מחיר

מאמרים נוספים

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר