מערכת סולארית מסחרית

העסק שלך יכול ליהנות ממקור הכנסה נוסף – בלי שום מאמץ מצדך

אם הגג של העסק שלך לא משמש אותך, הגיע הזמן לשנות את הייעוד שלו, ולהפוך אותו למכונת הכנסות עבור העסק שלך.

התקנת מערכת סולארית ביתית תאפשר לעסק שלך גם לחסוך בהוצאות האנרגיה מצד אחד, וגם ליהנות מרווח על ידי מכירת עודפי האנרגיה לרשות החשמל. 

רוצה לדעת כמה העסק שלך יכול להרוויח מגג סולארי?

אחרי שנקבל את הפרטים שלך, הנציגים שלנו יצרו איתך קשר ונבין כמה כסף הגג שלך יכול לייצר עבורך בכל חודש!

היתרונות של התקנת מערכת סולארית עסקית

פאנלים סולאריים על גגות של מבני תעשיה ומסחר מעניקים שורה של יתרונות:

  • חיסכון בחשבון החשמל: כשהעסק שלך מייצר את החשמל שהוא צריך, אין סיבה לשלם הון לחברת החשמל. עסקים רבים יכולים להפוך לעצמאיים מבחינה אנרגטית, ולהפסיק להסתמך על מקורות חיצוניים.
  • הכנסה פסיבית: מעבר לחיסכון בעלויות החשמל של העסק שלך, הוא יכול גם לייצר לך רווח נוסף באמצעות מכירה של עודפי חשמל לרשות החשמל. כך הגג שלך הופך לעובד הכי טוב שלך, ומייצר לך הכנסות קבועות.
  • אנרגיה ירוקה: העסק שלך יכול להפוך לירוק וסביבתי יותר, באמצעות פעולה פשוטה שלא דורשת ממך שינויים עמוקים במערך הייצור או הפעילות העסקית. בנוסף, יותר ויותר לקוחות מעדיפים לפנות לעסקים ירוקים שאינם מתעלמים מהסביבה.

שאלות נפוצות

מערכות סולאריות הולכות ומשתפרות מיום ליום, דבר שמאפשר גמישות רבה בהתקנת המערכת הסולארית. 

מבני מסחר ותעשייה נהנים מגגות עם שטח פנים רחב, דבר שמאפשר לנו להתקין מערכות סולאריות גדולות יותר, שמייצרות אנרגיה רבה יותר. 

אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר, כדי שנוכל לנתח את הגג של העסק שלך, ולתת לך הערכה של תפוקת האנרגיה, הרווח הכספי שלך וכמובן – העלויות הדרושות כדי להפוך את העסק שלך לירוק ורווחי הרבה יותר.

החוקים השונים שנוגעים להתקנת מערכת סולארית לבית משתנים מעת לעת, ולכן אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר כדי לקבל מידע מהימן ועדכני ביותר בנוגע לאפשרות שלך לייצר חשמל נקי והכנסה פסיבית באמצעות הגג שלך העסק שלך. 

ברמת העיקרון, כדי להתקין פאנלים סולאריים על הגג של הבית, יש צורך בהוצאת היתר בנייה או פטור – בהתאם לנהלי מנהל מקרקעי ישראל ומשרד הפנים, שאחראים על תחום הבנייה בישראל.

אנשי המקצוע שלנו מלווים לקוחות משלב הייעוץ, דרך שלבי הבירוקרטיה השונים ועד שהעסק שלך מייצר עבורך אנרגיה נקייה.

אנחנו עושים את כל העבודה השחורה והבירוקרטיה, כדי שלך יהיה את כל הפנאי להתרכז בעסק שלך, בזמן שאנחנו דואגים להכל.

מכיוון שכל מבנה תעשייה או מסחר הוא שונה, קשה לתת מחיר אחיד. ברגע שנקבל את הפניה שלך, הנציגים שלנו יצרו איתך קשר ויבינו בדיוק איך אפשר לנצל את גג העסק שלך בצורה הטובה ביותר. 

נבחן את שטח הגג, את המתקנים שכבר היום מוצבים עליו ונקבע איזו מערכת תהיה היעילה ביותר עבורך, וכיצד יהיה הכי נכון להתקין אותה. 

לאחר כל הבחינות האלה, נגיש לך הצעת מחיר הכוללת את עלות ההתקנה, תפוקת החשמל המשוערת ואת הרווח הצפוי לך מהתקנת מערכת סולארית עסקית. 

קשה לתת הערכת זמן מדוייקת להתקנה של מערכת סולארית על גג של מבני תעשייה או מסחר, מכיוון שמדובר בהבדלים גדולים מאוד בין מבנה כזה לאחר. 

לאחר שנקבל ממך פניה, הנציגים שלנו ידעו להעריך כמה זמן יימשכו עבודות ההתקנה. 

חשוב לנו להדגיש שהטכנאים שלנו עושים ככל יכולתם כדי למנוע פגיעה בעבודה השוטפת של העסק בזמן התקנת המערכת. אנחנו מאמינים שאף עסק לא צריך להיפגע בזמן עבודות ההתקנה.

התקנה של מערכת סולארית עסקית על הגג של העסק שלך, בין אם מדובר במבנה תעשייה או במבנה מסחר, יכול להניב לך הכנסה שוטפת וחיסכון בהוצאות החשמל. 

עסקים רבים פועלים בצורה יעילה מבחינה אנרגטית, והם יכולים להסתמך אך ורק על הפאנלים הסולאריים בגג המבנה כדי לספק את הצרכים האנרגטיים שלהם. 

בנוסף, ציבור הלקוחות הופך כיום למודע לצורך בשמירה על הסביבה, ורבים מהם מעדיפים לפנות לעסקים ששמים את ההגנה על כדור הארץ בראש מעניינם.

התקנה של מערכת סולארית עסקית יכולה לחסוך לך הוצאות, לייצר לך הכנסות ולשפר את יחסי הציבור של העסק, על מנת להביא לקוחות נוספים. 

השאירו פרטים והפכו את העסק שלכם לירוק ורווחי יותר >>